Date |
Sport |
Team |
Opposition
/ Tournament |
Start |
Venue |
Result |
Tue 19
Sep |
Rugby |
U10a |
Hymers College |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 40 - 5 |
|
|
U10b |
Hymers College |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 65 - 0 |
Fri 22
Sep |
Rugby |
U11b |
Bradford Grammar
U11a |
14:30 |
Away |
Won 40 - 5 |
|
|
U10a |
Bradford Grammar |
14:30 |
Away |
Won 30 - 15 |
|
|
U10b |
Bradford Grammar |
14:30 |
Away |
Won 75 - 0 |
|
|
U9a |
Hymers College |
14:30 |
Away |
Won 50 - 45 |
|
|
U9b |
Hymers College |
14:30 |
Away |
Won 30 - 25 |
|
|
U9c |
Hymers College |
14:30 |
Away |
Won 40 - 15 |
Tue 26
Sep |
Rugby |
U9 |
Barlborough Hall
Festival |
13:00 |
Barlborough Hall |
Champions |
|
|
|
vs Mylnhurst |
|
|
Won 30 - 15 |
|
|
|
vs Barlborough Hall |
|
|
Won 25 - 15 |
|
|
|
vs St Peter & St Paul |
|
|
Won 30 - 15 |
|
|
|
vs Westbourne |
|
|
Won 25 - 5 |
|
|
|
vs Witham Hall |
|
|
Won 15 - 5 |
Fri 29 Sep |
Rugby |
U11a |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Won 30 - 15 |
|
|
U11a |
GSAL |
15:00 |
Hymers College |
Won 25 - 10 |
|
|
U11b |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Won 55 - 10 |
|
|
U11b |
GSAL |
15:00 |
Hymers College |
Lost 10 - 15 |
|
|
U11c |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Won 45 - 5 |
|
|
U11c |
GSAL |
15:00 |
Hymers College |
Lost 25 - 35 |
|
|
U9a |
Bradford Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U9b |
Bradford Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
Wed 4 Oct |
Rugby |
U11a |
The Elms |
14:15 |
Trent College |
Won 45 - 10 |
|
|
U11b |
The Elms |
14:15 |
Trent College |
Won 35 - 25 |
Fri 6 Oct |
Rugby |
U11 |
Silcoates |
14:45 |
Castle Dyke |
Won 35 - 20 |
|
|
U10 |
Silcoates |
14:45 |
Castle Dyke |
Won 40 - 15 |
Mon 9 Oct |
Football |
U11 |
ESFA Cup Round 1 |
15:45 |
Notre Dame |
Third Place |
|
|
|
vs Hunters Bar |
|
|
Lost 1 - 2 |
|
|
|
vs St Wilfred's |
|
|
Won 1 - 0 |
|
|
|
vs Walkley |
|
|
Won 2 - 0 |
|
|
|
vs St Marie's |
|
|
Lost 0 - 1 |
|
|
|
vs Hallam |
|
|
Lost 0 - 2 |
Wed 11
Oct |
Rugby |
U11a |
HMC Rugby
Festival |
11:00 |
GSAL |
Seventh Place |
|
|
|
vs St Olave's |
|
|
Lost 0 - 15 |
|
|
|
vs QEGS |
|
|
Lost 0 - 10 |
|
|
|
vs GSAL |
|
|
Lost 5 - 10 |
|
|
|
vs RGS Newcastle |
|
|
Lost 5 - 10 |
|
|
|
vs Ashville College |
|
|
Lost 0 - 5 |
|
|
|
vs Hymers College |
|
|
Lost 0 - 5 |
|
|
|
vs Dame Allan |
|
|
Won 15 - 0 |
|
|
U11b |
Ranby House U11a |
14:30 |
Away |
Lost 5 - 40 |
|
|
U10 |
Ranby House |
14:30 |
Away |
Won 25 - 0 |
|
|
U9 |
Ranby House |
14:30 |
Away |
Lost 25 - 40 |
Fri 13 Oct |
Rugby |
U10 |
Bradford Grammar Festival |
13:00 |
Bradford Grammar |
Joint-Winners |
|
|
|
vs Barnard Castle |
|
|
Won 15 - 0 |
|
|
|
vs Dame Allan |
|
|
Won 10 - 5 |
|
|
|
vs Bronte House |
|
|
Won 10 - 0 |
|
|
|
vs Hill House |
|
|
Won 10 - 0 |
|
|
|
vs St Olave's |
|
|
Drew 10 - 10 |
|
|
|
vs QEGS |
|
|
Drew 0 - 0 |
|
|
|
vs Yarm |
|
|
Won 20 - 0 |
|
|
|
vs Barlborough Hall |
|
|
Won 25 - 0 |
|
|
U9 |
Bradford Grammar Festival |
13:00 |
Bradford Grammar |
Second Place |
|
|
|
vs St Olave's |
|
|
Won 10 - 5 |
|
|
|
vs Ashville College |
|
|
Lost 0 - 5 |
|
|
|
vs Hymers College |
|
|
Won 5 - 0 |
|
|
|
vs Bronte House |
|
|
Won 5 - 0 |
|
|
|
vs Barlborough Hall |
|
|
Won 10 - 5 |
|
|
|
vs Bradford Grammar |
|
|
Won 15 - 5 |
|
|
|
vs RGS Newcastle |
|
|
Won 5- 0 |
Tue 17
Oct |
Rugby |
U9a |
GSAL |
15:45 |
Castle Dyke |
Lost 30 - 35 |
|
|
U9b |
GSAL |
15:45 |
Castle Dyke |
Drew 25 - 25 |
|
|
U9c |
GSAL |
15:45 |
Castle Dyke |
Won 40 - 25 |
Wed 18
Oct |
Rugby |
U11a |
Queen
Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Won 40 - 25 |
|
|
U11b |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Won 45 - 25 |
Wed 8 Nov |
Rugby |
U10a |
The Elms |
14:30 |
Trent College |
Won 65 - 15 |
|
|
U10b |
The Elms |
14:30 |
Trent College |
Won 85 - 10 |
Thur 9
Nov |
Cross- |
U11 |
HMC
Cross-Country |
13:00 |
Barlborough Hall |
Fourth Place |
|
Country |
U10 |
HMC Cross-Country |
13:00 |
Barlborough Hall |
Third Place |
|
|
U9 |
HMC Cross-Country |
13:00 |
Barlborough Hall |
Ninth Place |
Fri 10 Nov |
Rugby |
U11a |
Hill House |
14:30 |
Away |
Won 30 - 10 |
|
|
U11b |
Hill House |
14:30 |
Away |
Won 55 - 15 |
|
|
U11c |
Hill House |
14:30 |
Away |
Lost 25 - 40 |
|
|
U10a |
Hill House |
14:30 |
Away |
Won 50 - 10 |
|
|
U10b |
Hill House |
14:30 |
Away |
Won 65 - 35 |
|
|
U10c |
Hill House |
14:30 |
Away |
Won 45 - 10 |
Sat 11 Nov |
Rugby |
U11 |
Harrison Cup |
10:00 |
QEGS |
Runners-Up |
|
|
|
vs Merchant Taylors' |
|
|
Won 20 - 5 |
|
|
|
vs QEGS |
|
|
Drew 5 - 5 |
|
|
|
vs GSAL |
|
|
Won 15 - 0 |
|
|
|
vs Manchester Grammar |
|
|
Won 20 - 0 |
|
|
|
vs RGS Newcastle |
|
|
Won 10 - 5 |
Wed 15
Nov |
Rugby |
U10a |
The Elms
Festival |
13:30 |
Trent College |
Winners |
|
|
|
vs Denstone College |
|
|
Won 20 - 5 |
|
|
|
vs Fairfield |
|
|
Won 15 - 0 |
|
|
|
vs Nottingham High |
|
|
Won 10 - 0 |
|
|
U10b |
The Elms Festival |
13:30 |
Trent College |
Joint-Winners |
|
|
|
vs Fairfield B |
|
|
Won 20 - 0 |
|
|
|
vs Denstone College B |
|
|
Drew 5 - 5 |
|
|
|
vs The Elms B |
|
|
Won 20 - 0 |
Fri 17 Nov |
Rugby |
U11a |
Bronte House |
14:30 |
Woodhouse Grove |
Won 30 - 5 |
|
|
U11a |
Yarm |
15:00 |
Woodhouse Grove |
Won 20 - 0 |
|
|
U11b |
Bronte House |
14:30 |
Woodhouse Grove |
Won 40 - 5 |
|
|
U11b |
Yarm |
15:00 |
Woodhouse Grove |
Won 35 - 5 |
|
|
U10a |
Nottingham High |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 45 - 20 |
|
|
U10b |
Nottingham High |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 65 - 30 |
Mon 20 Nov |
Rugby |
U9a |
Nottingham High |
14:30 |
Away |
Won 55 - 35 |
|
|
U9b |
Nottingham High |
14:30 |
Away |
Won 40 - 20 |
|
|
U9b |
Highfields U9a |
15:00 |
Notts High |
Lost 15 - 35 |
Tue 21 Nov |
Rugby |
U11a |
St Olave's |
14:30 |
Castle Dyke |
Lost 25 - 35 |
|
|
U11b |
St Olave's |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 20 - 15 |
|
|
U11c |
St Olave's |
14:30 |
Castle Dyke |
Lost 5 - 25 |
|
|
U11d |
St Olave's |
14:30 |
Castle Dyke |
Lost 5 - 80 |
Fri 24
Nov |
Rugby |
U11a |
Nottingham High |
14:30 |
Away |
Won 70 - 0 |
|
|
U11b |
Nottingham High |
14:30 |
Away |
Won 65 - 15 |
|
|
U10a |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 65 - 15 |
|
|
U10b |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 65 - 15 |
Mon 27 Nov |
Rugby |
U9a |
Hill House |
16:00 |
Castle Dyke |
Drew 35 - 35 |
|
|
U9b |
Hill House |
16:00 |
Castle Dyke |
Drew 45 - 45 |
|
|
U9c |
Hill House |
16:00 |
Castle Dyke |
Won 45 - 20 |
Fri 1 Dec |
Rugby |
U11a |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won 40 - 20 |
|
|
U11b |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won 25 - 20 |
|
|
U11c |
GSAL |
14:30 |
Away |
Lost 15 - 50 |
|
|
U10a |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won 55 - 5 |
|
|
U10b |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won 60 - 20 |
|
|
U10c |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won 50 - 45 |
Fri 8 Dec |
Rugby |
U11a |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U11b |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U11c |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U11d |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U10a |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U10b |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U10c |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U10d |
Manchester Grammar |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
Tue 16 Jan |
Rugby |
U10a |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Drew 10 - 10 |
|
|
U10b |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Lost 35 - 40 |
|
|
U10c |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Lost 5 - 30 |
|
|
U10d |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Won 30 - 25 |
Thur 18 Jan |
Swimming |
U9 |
Birkdale Gala Heats |
13:30 |
Ponds Forge |
|
|
|
U8 |
Birkdale Gala Heats |
13:30 |
Ponds Forge |
|
Fri 19 Jan |
Swimming |
U11 |
HMC Swimming Gala |
10:00 |
John Charles L.C. |
Third Place |
|
|
U10 |
HMC Swimming Gala |
10:00 |
John Charles L.C. |
Eighth Place |
|
|
U9 |
HMC Swimming Gala |
10:00 |
John Charles L.C. |
Tenth Place |
|
Rugby |
U9a |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Won 50 - 45 |
|
|
U9b |
St Olave's |
14:00 |
Away |
Drew 60 - 60 |
|
|
u9c |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Won 55 - 35 |
Thur 25 Jan |
Swimming |
U11 |
Birkdale Gala Heats |
13:30 |
Ponds Forge |
|
|
|
U10 |
Birkdale Gala Heats |
13:30 |
Ponds Forge |
|
Fri 26 Jan |
Rugby |
U11a |
QEGS |
14:30 |
Away |
Lost 0 - 35 |
|
|
U11b |
QEGS |
14:00 |
Away |
Lost 15 - 25 |
|
|
U11c |
QEGS |
14:30 |
Away |
Lost 0 - 30 |
|
|
U11d |
QEGS |
14:00 |
Away |
Lost 0 - 70 |
|
|
U10a |
QEGS |
14:30 |
Away |
Lost 0 - 40 |
|
|
U10b |
QEGS |
14:00 |
Away |
Lost 10 - 60 |
|
|
U10c |
QEGS |
14:30 |
Away |
Lost 0 - 50 |
|
|
U10d |
QEGS |
14:00 |
Away |
Lost 10 - 70 |
Tue 30 Jan |
Rugby |
U9a |
QEGS |
14:30 |
Castle Dyke |
Lost 15 - 50 |
|
|
U9b |
QEGS |
14:00 |
Castle Dyke |
Lost 15 - 60 |
|
|
U9c |
QEGS |
14:30 |
Castle Dyke |
Lost 0 - 50 |
|
|
U9d |
QEGS |
14:00 |
Castle Dyke |
Lost 5 - 55 |
Fri 2 Feb |
Rugby |
U11b |
Bronte House U11a |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 30 - 15 |
|
|
U11c |
Bronte House U11b |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 75 - 15 |
|
|
U10a |
Bronte House |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 35 - 5 |
|
|
U10b |
Bronte House |
14:30 |
Castle Dyke |
Won 45 - 40 |
Tue 6 Feb |
Rugby |
U11 |
House Rugby |
14:15 |
Castle Dyke |
|
|
|
U10 |
House Rugby |
14:15 |
Castle Dyke |
|
Fri 9 Feb |
Cross- |
U11 |
House Cross-Country |
14:15 |
Castle Dyke |
|
|
Country |
U10 |
House Cross-Country |
14:15 |
Castle Dyke |
|
|
|
U9 |
House Cross-Country |
14:15 |
Castle Dyke |
|
Tue 13 Feb |
Rugby |
U11 |
House Rugby |
14:15 |
Castle Dyke |
|
|
|
U10 |
House Rugby |
14:15 |
Castle Dyke |
|
Fri 23 Feb |
Rugby |
U11 |
Stow-on-the-Wold RFC |
18:00 |
Away |
Won 40 - 35 |
|
|
U10 |
Stow-on-the-Wold RFC |
18:00 |
Away |
Won 65 - 25 |
Sun 25 Feb |
Rugby |
U11 |
Lydney RFC |
10:30 |
Away |
Drew 35 - 35 |
|
|
U10 |
Lydney RFC |
10:30 |
Away |
Won 50 - 20 |
Fri 2 Mar |
Football |
U11a |
Hymers College |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U11b |
Hymers College |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U11c |
Hymers College |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U11d |
Hymers College |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
Wed 7 Mar |
Rugby |
U11 |
Warwick JS
Sevens |
10:00 |
Warwick JS |
|
|
|
|
vs Warwick |
|
|
Won 15 - 10 |
|
|
|
vs Solihull |
|
|
Won 20 - 10 |
|
|
|
vs Abberley Hall |
|
|
Won 30 - 10 |
|
|
|
vs Norwich Lower |
|
|
Won 25 - 10 |
|
|
|
vs St Olave's |
|
|
Lost 5 - 25 |
|
|
|
vs King's Worcester |
|
|
Drew 15 - 15 |
Fri 9 Mar |
Football |
U11a |
Queen
Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Drew 2 - 2 |
|
|
U11b |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Won 5 - 1 |
|
|
U11c |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Lost 1 - 3 |
|
|
U11d |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Won 3 - 2 |
|
|
U11e |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Lost 1 - 13 |
|
|
U10a |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Lost 2 - 3 |
|
|
U10b |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Won 5 - 3 |
|
|
U10c |
Queen Ethelburga's |
14:30 |
Away |
Drew 0 - 0 |
Tue 13
Mar |
Rugby |
U11 |
HMC Sevens |
10:30 |
St Olave's |
Runners-Up |
|
|
|
vs RGS Newcastle |
|
|
Won 20 - 10 |
|
|
|
vs GSAL |
|
|
Won 15 - 5 |
|
|
|
vs QEGS |
|
|
Drew 5 - 5 |
|
|
|
vs St Olave's |
|
|
Lost 5 - 15 |
Fri 16 Mar |
Football |
U10a |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10a |
Hill House |
15:00 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10b |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10b |
Hill House |
15:00 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10c |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10c |
Hill House |
15:00 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10d |
Hymers College |
14:30 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U10d |
Hill House |
15:00 |
Hymers College |
Cancelled |
Mon 19 Mar |
Football |
U11a |
HMC Football |
10:30 |
Hymers College |
Cancelled |
|
|
U11b |
HMC Football |
10:30 |
Hymers College |
Cancelled |
Tue 20 Mar |
Football |
U11 |
House Football |
14:15 |
Castle Dyke |
|
|
|
U10 |
House Football |
14:15 |
Castle Dyke |
|
Thur 22 Mar |
Swimming |
U11 |
Birkdale Gala |
13:30 |
Ponds Forge |
|
|
|
U10 |
Birkdale Gala |
13:30 |
Ponds Forge |
|
|
|
U9 |
Birkdale Gala |
13:30 |
Ponds Forge |
|
|
|
U8 |
Birkdale Gala |
13:30 |
Ponds Forge |
|
Tue 24
Apr |
Cricket |
U11 |
St Olave's |
14:15 |
Away |
Cancelled |
Fri 27 Apr |
Cricket |
U11 |
Bronte House |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U10 |
Bronte House |
14:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
Tue 1 May |
Cricket |
U11 |
Bradford Grammar |
14:30 |
Away |
Won by 9 wkts |
|
|
U10 |
Bradford Grammar |
14:30 |
Away |
Lost by 9 runs |
|
|
U9 |
Bradford Grammar |
14:30 |
Away |
Won by 96 runs |
Fri 11 May |
Cricket |
U11 |
Silcoates |
14:15 |
Castle Dyke |
Won by 6 wkts |
|
|
U10 |
Silcoates |
14:15 |
Castle Dyke |
Won by 59 runs |
|
|
U9 |
Silcoates |
14:15 |
Castle Dyke |
Won by 46 runs |
Tue 15 May |
Cricket |
U10a |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Lost by 3 runs |
|
|
U10b |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Won by 47 runs |
|
|
U10c |
St Olave's |
14:30 |
Away |
Won by 73 runs |
|
|
U9a |
GSAL |
15:30 |
Castle Dyke |
Won by 25 runs |
|
|
U9b |
GSAL |
15:30 |
Castle Dyke |
Won by 11 runs |
|
|
U9c |
GSAL |
15:30 |
Castle Dyke |
Lost by 19 runs |
|
|
U9d |
GSAL |
15:30 |
Castle Dyke |
Won by 38 runs |
Wed 16 May |
Cricket |
U11a |
Ranby House |
14:15 |
Away |
Won by 1 wkt |
|
|
U11b |
Ranby House |
14:15 |
Away |
Won by 42 runs |
|
|
U9 |
Ranby House |
14:15 |
Away |
Lost by 6 runs |
Fri 18 May |
Cricket |
U11a |
Hymers College |
14:00 |
Castle Dyke |
Won by 34 runs |
|
|
U11b |
Hymers College |
14:00 |
Castle Dyke |
Won by 17 runs |
|
|
U11c |
Hymers College |
14:00 |
Castle Dyke |
Won by 43 runs |
Mon 21 May |
Cricket |
U11 |
MGS 6-a-side Tournament |
12:00 |
Manc Grammar |
Abandoned |
|
|
|
vs Merchant Taylors' |
|
|
Lost by 3 runs |
|
|
|
vs Stockport Grammar |
|
|
Won by 6 runs |
|
|
|
vs Westholme |
|
|
Won by 5 wkts |
Fri 25 May |
Cricket |
U11a |
Nottingham High |
14:15 |
Away |
Cancelled |
|
|
U11b |
Nottingham High |
14:15 |
Away |
Cancelled |
|
|
U10a |
Nottingham High |
13:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
|
|
U10b |
Nottingham High |
13:30 |
Castle Dyke |
Cancelled |
Tue 5 Jun |
Cricket |
U11a |
QEGS |
13:45 |
Away |
Won by 6 wkts |
|
|
U11b |
QEGS |
13:45 |
Away |
Lost by 77 runs |
|
|
U10a |
QEGS |
13:45 |
Castle Dyke |
Lost by 75 runs |
|
|
U10b |
QEGS |
13:45 |
Castle Dyke |
Lost by 101 runs |
Wed 6 Jun |
Athletics |
U11 |
Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
|
|
U10 |
Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
|
|
U9 |
Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
|
|
U8 |
Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
Thur 7
Jun |
Athletics |
U7 |
Pre-Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
|
|
U6 |
Pre-Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
|
|
U5 |
Pre-Prep Sports Day |
13:30 |
HSBC Sports |
|
Wed 13
Jun |
Cricket |
U11a |
QEGS |
14:15 |
Away |
|
|
|
U11b |
QEGS |
14:15 |
Away |
|
Fri 15 Jun |
Cricket |
U11a |
HMC Cricket |
10:00 |
Woodhouse Grove |
Semi-Finalists |
|
|
|
vs Barnard Castle |
|
|
Won by 5 wkts |
|
|
|
vs Silcoates |
|
|
Won by 4 wkts |
|
|
|
vs Bronte House |
|
|
Won by 5 wkts |
|
|
|
vs Hymers College |
|
|
Won by 3 wkts |
|
|
|
vs St Olave's |
|
|
Lost by 16 runs |
|
|
U11b |
St Olave's |
14:00 |
Castle Dyke |
Won by 73 runs |
|
|
U11c |
St Olave's |
14:00 |
Castle Dyke |
Won by 136 runs |
Mon 18 Jun |
Cricket |
U9a |
QEGS |
14:15 |
Away |
Lost by 26 runs |
|
|
U9b |
QEGS |
14:15 |
Away |
Lost by 58 runs |
Thur 21 Jun |
Cricket |
U11 |
St Olave's |
11:30 |
Away |
Lost by 33 runs |
Fri 22 Jun |
Cricket |
U11a |
Hill House |
14:15 |
Castle Dyke |
Won by 4 wkts |
|
|
U11b |
Hill House |
14:15 |
Castle Dyke |
Won by 95 runs |
|
|
U11c |
Hill House |
14:15 |
Castle Dyke |
Won by 31 runs |
|
|
U10a |
Hill House |
14:15 |
Away |
Won by 27 runs |
|
|
U10b |
Hill House |
14:15 |
Away |
Won by 42 runs |
|
|
U10c |
Hill House |
14:15 |
Away |
Won by 65 runs |
Mon 25 Jun |
Cricket |
U11a |
Manchester Grammar |
13:00 |
Castle Dyke |
Won by 4 wkts |
|
|
U11b |
Manchester Grammar |
13:00 |
Castle Dyke |
Won by 44 runs |
Fri 29 Jun |
Cricket |
U11a |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won by 4 wkts |
|
|
U11b |
GSAL |
14:30 |
Away |
Lost by 58 runs |
|
|
U10a |
GSAL |
14:30 |
Away |
Lost by 41 runs |
|
|
U10b |
GSAL |
14:30 |
Away |
Won by 2 runs |
|
|
U9a |
Hymers College |
14:30 |
Away |
Cancelled |
|
|
U9b |
Hymers College |
14:30 |
Away |
Cancelled |
|
|
U9c |
Hymers College |
14:30 |
Away |
Cancelled |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|